top of page

Personalista/HR

Praha, Česko

Pracovní úvazek:

Plný úvazek

JVS GROUP s.r.o. – Producent a promotér výstav, koncertů, zábavních parků a dalších eventů. JVS Group má v současnosti svoje pobočky na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku a v Dubaji. Její akce jsou však prezentovány i v mnoha dalších evropských i světových metropolích jako je Řím, Lisabon, Rijád, Budapešť, Varšava, Bratislava a další.

Náplň práce:

  • Vedení HR agendy

  • Vedení personálních procesů a personální agendy společnosti

  • Koordinace a vedení výběrových řízení (tvorba profilu ideálního kandidáta, inzerce pozice, pohovory)

  • Koordinace a evidence směn zaměstnanců

  • Správa dat zaměstnanců v interním systému

  • Zaškolení zaměstnanců do organizačních procesů

  • Komunikace s veřejnou správou

  • Tvorba interních směrnic v rámci personalistiky a kontrola jejich dodržování

  • Kooperace s projektovými manažery

  • Komunikace a péče o naše pracující zaměstnance

Požadujeme:

  • Zkušenost s HR,

  • personalistikou a s procesem výběrového řízení

  • Zájem o fungování a nastavování personálních procesů

  • Znalost zákoníku práce

  • Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti

  • Otevřený přístup a diskrétní jednáníloajalitu

  • Dobré organizační schopnosti a time management

  • Systematičnost a pečlivost

  • Zájem o budování vztahů

  • Chuť pečovat o atmosféru v organizaci

Nabízíme:

  • Různorodou práci na zajímavých projektech

  • Přátelskou atmosféru

  • Mladý, aktivní a kreativní kolektiv

  • Prostor pro osobní růst

  • Motivující finanční ohodnocení a benefity

  • Zázemí stabilní společnosti

bottom of page