top of page

Kreativní produkční manažer

Praha, Česko

Pracovní úvazek:

Plný úvazek

JVS Holding Group s.r.o. – Jsme producenti a promotéři výstav, koncertů a zábavních parků. V současné době organizujeme mnoho projektů v České republice a na Slovensku. Projektů stále přibývá, a tak bychom rádi rozšířili naše řady o nové kolegy a kolegyně.

Náplň práce:

  • Podílení se na tvorbě designu výstav ve spolupráci se zahraničními dodavateli

  • Kontrola kvality a dodržování domluvených kontraktů

  • Tvoření rozpočtu a administrativní práce za daný department

  • Komunikace s dodavateli (CZ, ENG)

  • Částečná práce v terénu + řízení malého kolektivu při výstavbě projektů

  • Odpovědnost za designové prvky výstav (katalogizace)

  • Booking hotelů a zajišťování dopravy

Požadujeme:

  • Časová flexibilita

  • Flexibilita v rámci pracovních cest, vč. zahraničních cest

  • Odolnost vůči stresovým situacích, schopnost rychle řešit nenadálé situace

  • Zodpovědnost a samostatnost v rámci svěřené části projektu

  • Orientace v kulturním prostředí

  • Zkušenosti se zpracováním nabídek a rozpočtů

  • Dobrá znalost AJ na komunikační a písemné úrovni

  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

  • Uživatelská znalost PC (Microsoft Office)

  • Základní technické znalosti výhodou

Nabízíme:

  • Různorodou práci na zajímavých projektech

  • Mladý, aktivní a kreativní kolektiv

  • Prostor pro osobní růst

  • Motivující finanční ohodnocení

  • Spolupráci s velkými domácími a zahraničními klienty

  • Zajímavé pracovní cesty do zahraničí (Španělsko, Dubaj, Saudská Arábie, Polsko, Velká Británie, …)

  • Zázemí stabilní společnosti

  • Firemní notebook a mobil

  • Multisport kartu

  • Moderní kancelář s terasou blízko stanice metra C

bottom of page