top of page

Junior účetní

Praha, Česko

Pracovní úvazek:

Plný úvazek

JVS HOLDING GROUP a.s. – Producenti a promotéři výstav, koncertů, zábavních parků a dalších eventů. JVS Group má v současnosti svoje pobočky na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku a v Dubaji. Její akce jsou však prezentovány i v mnoha dalších evropských i světových metropolích jako je Řím, Lisabon, Rijád, Budapešť, Varšava, Bratislava a další.

Pracovní náplň:

  • Spolupráce na zpracování účetnictví pod dohledem seniorního účetního

  • Příprava podkladů pro zpracování účetní závěrky

  • Vystavování faktur

  • Komunikace s úřady

  • Evidence a zaúčtování přijatých faktur tuzemských i zahraničních

  • Účtování bankovních výpisů, pokladen, interních účetních dokladů

  • Evidence a účtování majetku včetně odpisů a kontroly majetku

  • Vedení skladové evidence

  • Vyúčtování cestovních náhrad

  • Zpracování mzdové agendy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

  • Aktivní znalost anglického jazyka

  • Praxe na obdobné pozici (alespoň při studiu)

  • Znalost MS Office

  • ŘP skupiny B výhodou

  • Pečlivost, zodpovědnost a systematický přístup

  • Pracovní nasazení, týmového ducha a časovou flexibilitu

  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Různorodou práci na zajímavých projektech

  • Přátelskou atmosféru

  • Mladý, aktivní a kreativní kolektiv

  • Prostor pro osobní růst

  • Motivující finanční ohodnocení a benefity

  • Spolupráci s velkými domácími a zahraničními klienty

  • Zajímavé pracovní cesty do zahraničí (Španělsko, Dubaj, Saudská Arábie, Polsko, Velká Británie, …)

  • Zázemí stabilní společnosti

  • Občerstvení na pracovišti

  • Firemní notebook

  • Multisport kartu

  • Moderní kancelář s terasou blízko stanice metra C

bottom of page