top of page

Provozní manager/ka výstavy

Praha, Česko

Employment type:

Plný úvazek

JVS Holding Group s.r.o. – Jsme producenti a promotéři výstav, koncertů a zábavních parků. V současné době organizujeme mnoho projektů v České republice a na Slovensku. Projektů stále přibývá, a tak bychom rádi rozšířili naše řady o nové kolegy a kolegyně.

Požadujeme:

  • Smysl pro pořádek a detail

  • Organizační schopnosti

  • Schopnost strukturovaně vést a motivovat tým

  • Zodpovědnost a samostatnost

  • Odolnost vůči stresovým situacím a schopnost řešit náhle vzniklé situace

  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Náplň práce:

  • Zajištění bezproblémového chodu výstavního, zábavního centra a doprovodných aktivit – gastro, merchandise, herní zóna

  • Nábor, školení a řízení personálu

  • Sledování ekonomických ukazatelů provozu centra; provádění denních uzávěrek, plánování a kontrola rozpočtu

  • Reporting nadřízeným a vedení společnosti

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení a benefity

  • Prostor pro karierní růst

  • Přátelskou atmosféru v mladém a kreativním kolektivu

  • Zázemí stabilní společnosti

  • Multisport karta

  • Firemní notebook

bottom of page